OKX Borsasısında Listeleme Gelmesi için Bir İstek

Okx borsasında kendi ağımız ile listeleme gelirse çok güzel olur bitmart borsasında ki ağır işleyen sistem ve kullanım olarak zorlandığımız borsa olduğundan orada işlem yapmak istemiyoruz.
Okx borsası hem hacim olarak hem de etkinlikler ve işlem kolaylığı açısından daha rahat kullanışlı oluyor.
Topluluk olarak Okx borsası gelmesi için gerekli desteği bizlerde vermeye hazırız.

5 Likes

Listelenme işleri elbette kolay olmuyor, hele ki Twitter üzerinde yapilan bir etkinlikte 40 katılımı zor sağlıyorken. Ancak iyi işleyen bir sistemimiz ve topluluğa kulak veren bir CEO var. Proje genişledikçe ve topluluk aktifleştikce, talep borsalardan gelecektir. Topluluk desteği önemli…

İnşallah. Artık bir t1 borsa gelmesi lazım. Şampiyonlar ligine adım atalım artık.:rocket::rocket::rocket:

1 Like

Listeleme olsun da hocam talep yok. 1.5 milyon TL lik bir alım gelse 0.08 leri göreceğiz ama talep olmuyor anlam veremedim.

okx borsasında listelemeyi destekliyorum madem kararları topluluk alıyorsa listeleme için başvuruyu ve ne gerekiryorsa yapmayı üstlenebiliriz sesimizi duy @OsmanKuzucu :rofl::rofl:

2 Likes

Daha önce defalarca aynı şeyi yazdım, farklı platformlarda listeleme konusunda hiçbir problem yok ancak trade ve hacim konularında problem yaşıyoruz. Likidite eklediğimiz zaman likiditeyi anında eritmeyi hedefleyen arkadaşlar var. Mevcut durumdaki likidite ile trade hacmini arttırarak kademeli şekilde trade kitlesini büyütmeyi hedefliyoruz. Borsalar bir proje için çıkış umudu ya da fiyat getirecek yerler değildir, daha büyük trader ve hodler kitlesine ulaşmayı sağlar ANCAK bu borsaların da para kazanması için trade olması gerekir.

Daha önce farklı borsalar istendiğinde de dinleyip farklı borsalara listeleme yaptık, Omchain entegre edildi ancak yine de alım - satım hacmi çok düşük. O nedenle şu an gündemimiz alım satım yapacak kullanıcılara ulaşmak. Öteki türlü OKX ya da benzeri yerde bugün listelenip bir ay sonra delist olmamızın sağlıklı bir yanı yok.

1 Like

hocam sana katılıyorum tamamen. tabi ki topluluk olarak gönlümüzden geçenler var fakat profesyoneller olarak siz daha detaylı planlayabiliyorsunuz. Bence de doğru yolda gidelim gerekirse yavaş gidelim.