Omchain nedir? Yeni gelen katılımcılar dikkatlice okusun lütfen

Yeni gelen arkadaşlara hitaben yazıyorum. Projemiz sadece tahtadan oluşan al sat coini değildir. Hedefler yüksek. Şuan piyasada ağır top olan birçok proje ile yarışabilecek potansiyele sahiptir. Binlerce coin / token mevcut ama kaçının kendi ağı var, kaçının kendi cüzdanı var, kaçının dünyada çok hızlı olan ağlar arası geçişi sağlayan köprüsü var. Arz olarak bu yıl 250 milyona düşürülecek karar alındı ve uzun vadede (1-3 yıl) 100 milyona düşürülmesi hedeflenmektedir. Neye yatırım yaptığınızı bilmeniz için yazıyorum. Bir arkadaştan, tanıdıktan yada reklamdan görüp geldim yatırım yapayım kar edeyim gideyim diye düşünebilirsiniz. Evet kar da edebilirsiniz ama unutmayın trade yapan para kazanır uzun vade tutan zengin olur. Bu proje öyle bir proje. Sadece bunlar mı? Elbette hayır. Dünyada artık kabul edilen ve ne olursa olsun kaçınılmaz son olan blockchain teknolojisi ile kurumlara, kuruluşlara, şirketlere ve dahi devletlere bile çözüm sunan altyapı destekleri / hizmetleri vermeyi amaç edinmiş bir teknoloji/yazılım şirketiyiz. Şuan eşdeğer olabilecek projeler dünyada ilk 10 içinde. Bizim sadece keşfedilmeye ve yatırım şirketlerinin dikkatini çekmeye ihtiyacımız var. Bunlar içinde gereken adımlar boş vaatlerle değil altı sağlam temellere dayanarak atılıyor. Grubumuz başta olmak üzere hiçbir platformda pump dump coini olmadığımızı altını çizerek söylüyoruz. Fud / fomo asla yapılmaz, yapanlar derhal gruptan uzaklaştırılır. Amacımız bir dünya markası olmak. Bunu yapabilecek yetkinlikte ekibimiz ve bilinçli topluluğumuz var. :fire::fire::fire:

9 Likes