Proje hakkında düşüncelerim

Merhabalar,

Forumdaki önerileri okudum ve telegram grubunda ki aynı konular konuşuluyor. Yine dikkate alınmayacağını düşünüyorum.

Bir mailden veya gruptaki yazıdan yapılan bir işlem oldu mu? OpenVote deki oylamaları saymayın lütfen; çocuklara sorulan ikisi aynı yola çıkan sorular gibiydi.

Bu sene farklı bir özveri gördüğüme istinaden kendi düşünceleri mi paylaşmak istedim:

1. Basit tanıtım; Osman Bey dahil ekip basit düşünemiyor sanırım. Web sitesini bir 10 yaşındaki çocuğa gösterip yorumunu alınız. Bu kadar net olmalı. Vizyonunuz ve planlarınızı basit animasyonlarla ve sloganlarla tanıtmalısınız. Geliştiriciler için ayrı bir web sayfası olmalı hatta.

2. Görevler ayrılığı: Sosyal medya sorumlusu olmalı. Her yerde Osman Bey var. Bir kişiden mi oluşuyor şirket? Ne olduğu önemli değil, ne hissettirdiğiniz önemli.

3. Airdrop: CMC airdrop beklerken, kendi platformumuzda dağıttık. Kendi platformumuz tanınıyor mu ki? Bu, sokakta ki bir adama beni ABD başkanıyla tanıştır demeye benziyor.
    Eş zamanlı olarak, tüm airdrop platformlarında uygun oranlarda yapılacaktı. Bunun paralı reklamı yapılacaktı; youtube, twitter, instagram, fenomen vb.

4. Listeleme: Sırasıyla yukarıdaki maddeler tamamlandığında aynı anda en az üç borsada listeleme. Bu listeleme haberi ve stake ile birlikte güzel bir tanıtım videosu, profesyonel reklam.
    Ayrıca stake ; kazanılan APY oranı kadar yakım olacak diye kural olacak.

İşin özü “Pazarlama”. Ürünün önemi, pazarlayabildiğiniz kadardır. Maalesef bu insan için de böyle.

4 Likes

Çok güzel tespit ve öneriler. Tebrik ediyorum.

bu ve buna benzer şeyler olmalı ki içerideki yatırımcı da biraz soluk alsın. biz bize kalınca olmuyor maalesef. yükselen piyasada az başını kaldırınca hemen indiriyorlar fiyatı artık.