Cüzdan Kapalı Beta Sürüm v1

ŞU ANDA SADECE ANDROID APK OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. IOS TESTFLIGHT İÇİN ONAY BEKLİYORUZ. ONAY GELDİKTEN SONRA IOS TESTFLIGHT İÇİN BİR E-POSTA GÖNDERECEĞİZ

Bu, cüzdanın kapalı beta sürümüdür ve bu kategori altında cüzdanı test eden herkesin geri bildirimde bulunmasını umuyorum.

Doldurduğunuz form temelinde, cihazlarınız ve işletim sistemleriniz hakkında zaten bilgi sahibiyiz. Test sırasında LÜTFEN ANA CÜZDANINIZI KULLANMAYINIZ. YALNIZCA YENİ OLUŞTURULAN BOŞ CÜZDAN ADRESLERİNİ KULLANINIZ.

Şu anda sadece aşağıdaki özellikleri test ediyoruz:

• Yeni bir cüzdan oluşturma
  • Mevcut cüzdanı içe aktarma
  • Ana sayfa (fiyat bildirimleri hariç tamamlandı)
  • Zincirleri değiştirme (yeni zincir ekleme hariç)
  • Cüzdan sayfası (NFT’leri, favorileri, takas ve cüzdan bağlantısı ekleme hariç)
  • Hesap (yalnızca gece/gündüz modunu değiştirme ve para birimini değiştirme)
  • Hesap kaldırma/oturumu kapatma özelliği

Bulduğunuz hatalara dayanarak LÜTFEN YENİ BİR KONU OLUŞTURUN. Ancak, eğer mevcut bir hata zaten biri tarafından gönderilmişse, lütfen yeni bir konu oluşturmayın ve sadece o mevcut konunun altına gönderi yapın.

Bir hatayı raporlarken şunları gerektiriyoruz:

• Hangi özellikte hata var? (Örneğin, varlıklara yeni bir ERC20 jetonu ekleme)
  • Ne oldu? (Uygulama çöktü - ondalık sayılar render edilmedi)
  • Ne olması gerekiyordu? (Token’ın ayrıntılarını almalı ve eklemek için uyarı vermelidir.)
  • Her zaman olur mu? Yoksa sadece bir kez mi oldu? Nasıl çoğaltabiliriz? (Evet, her zaman olur / Hayır, sadece bir kez oldu) - (Çoğaltmak için adımlar vb.)
  • Ekran görüntüleri veya video kaydı EKLENMİŞ RESİMLER/VIDEOLAR

Hataları raporladıktan sonra, hataları tanımlamak ve düzeltmek için hemen çalışacağız. Bu aşamada, sadece işlevselliği test ediyoruz, bu yüzden görsel hataları rapor etmenize gerek yok, tüm testler tamamlandıktan sonra uygulama daha iyi bir tasarıma sahip olacaktır.

Gönderilerinizi İngilizce veya Türkçe olarak yapabilirsiniz.

ANDROID APK İNDİRME LİNKİ: WeTransfer - Send Large Files & Share Photos Online - Up to 2GB Free

6 Likes

Hocam yükleme sorunu yaşıyorum ama benden mi kaynaklı çözemedim.

Uygulamayı yüklerken görseldeki aşamaya geldiğinizde diğer ayrıntılara tıklayıp "yine de yükleyin"i seçince düzelecektir.

Yüklemeyi yaptıktan sonra sayfa ekran resminde kaldı.

Bu ekran ile karşılaşmamanız lazımdı - mevcutta omapp yüklüyse silip tekrar yükler misiniz? bu temada tüm renkler mavi beyaz olması lazım.

Ana cüzdanınız mı? Ana cüzdanınızı denemeyin test cüzdanı oluşturun. Eğer test cüzdanı oluşturduysanız lütfen gizli ifadeyi buradan mesaj ile bana gönderin.

Bir de herkesten ricam hata bildirirken lütfen konuda yazan formatta belirtin hatalardan bir şey maalesef anlayamıyorum.

Osman bey bir boşluk fazla girdiğimi farkettim. Kurtarma kelimelerini tekrar girdiğimde ekran bu şekilde dondu.

Yeni cüzdan oluşturdum.

eskiyi sil kardeşim sil

Lütfen yeni konu açar mısınız, bir de konuda daha önce yüklü müydü değil miydi cüzdan bunu da belirtin lütfen. Renk teması eski tema yüklenmiş sizde.

Lütfen hatalar için hata açıklamasıyla birlikte yeni konu açın. Hatanın konusu zaten varsa lütfen o konuya ekleme yapın.

Eski cüzdanları olanlar telefonlarından eski omapp’i silip WeTransfer linkinden yeni versiyonu indirsin.