Fan Token Çıkarmalı mıyız?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki “Kıtlık” ihtiyacımız olan en önemli etki. OMC’yi kullanım alanında ne kadar azaltabilirsek ve işlevselliğini artırabilirsek o kadar değer katarız. Buna paralel yatırımcıyı da çekebilirsek ne ala!
Osman, kasada duran OMC’leri her fırsatta yakarak zaten gereğini yapmakta. Fakat buna paralel tahtadan alımla da yakım sürecini başlatmamız gerekli. Elimizdeki en güçlü silahlardan birinin Omlette Swap olduğu biliyoruz. Bu bağlamda şöyle bir önerim var; acaba spor kulüpleriyle ya da ünlü sporcu veya sanatçılarla anlaşma yaparak onların fan token’larını çıkarabilir miyiz? 100 bin adet gibi düşük arzlarda büyük yükselişler yakalayabilir ve ön satışlardan elde edilen gelirlerle OMC’yi destekleyebiliriz. Mesela elde edilen ön satış gelirinin 1/3’ü ile likidite sağlanabilir, 1/3’ü ile kulüp, sporcu veya sanatçıya ödeme yapılabilir ve kalan 1/3’ü de yakabiliriz.
Army başta olmak üzere topluluk üyeleri de zaten hem OMC’nin değerlenmesinden hem de ön satışlardan elde edeceği fan tokenları satarak yeterince mutlu olacaktır.
Şimdi sizden ricam bu yazılana eleştirel veya destekler şekilde hiç farketmez yorum yapmanızı rica ediyorum. Çünkü durmadan proje üretmeli, Osman ve teknik ekibe sürekli katkı sağlamalıyız. Sevgiyle…

3 Likes

Fikir güzel fakat burdaki en önemli şey kişisel network. Ben tekirdağda yaşıyorum ve tekirdağın markalarından kaç tanesi ile iletişimim var ve bu işi bağlayabilirim.
Bu konuda elimiz güçlü ise bu fikir bence gayet başarılı.

1 Like

Güzel fikir. Değerdirilmeli bence :+1:

önemli olan ne kadar sürdürülebilir fantokenleri sattık ama sattığımız ürün bir işe yaramayacaksa yani tüketimi olmazsa bitexen ve bitci gibi fantoken çöplüğüne döneriz bize lazım olan şey omc yaktırmak veya fantoken yaktırmak böle projeler aramalıyız

fan tokenlerine çok fazla bir ilgi duyulmuyor .yatirim çekmek istiyorsak genc nesilin ilgisini cekecek projeler cikarilmasi daha uykun .belli bir yas ustu kriptoyla hic ilgisi yok.