İçinde olduğumuz prejenin ekibi ne kadar şeffaf olduğu hakkında

Geçmişte de söyledim yine söylüyorum. Hatta bununla ilgili bir flodd yazısı yazdım sabitlenen mesajda var. Kısa vadede bol x’li olsun paramı alıp gideyim diyen varsa bu proje onlara göre değil. Kaldı ki şuan zararda olan çok azdır. Uzun vadede bu proje sabredenlere müthiş bir emeklilik ikramiyesi olacaktır. Trade yapan para kazanır hodl eden zengin olur. Dünyada bu kadar şeffaf çalışan bir proje yoktur. Bu kadar hak gözeten bir ekip yoktur. Arka planda neler konuştuğumuzu bilmiyorsunuz. Bir kuruş haksız kazanç sağlanmasın diye uğraşan didinen bir ekip var. Başka projeler mal boşaltırken, kendi cebini doldururken 100 milyon ekip payını yakıp biz bunu haketmedik diyen bir ceo’muz var. Kendi cebinden kendisine omchain alan bir ekip var. 0.039 ortalama ile yüksekten aldığını ispatlayan twet attı Osman hoca bende şahidim kendisine. Kendim geçen 0.038 den alım yaptım ve düşünün ilk projede olan yöneticiyim. Hiçbir haberde önceden alalım satalım demedik ekip hiç demedi. Kaç projenin kendi ağı kendi cüzdanı ve kendi köprüsü var. Kaç projenin CEO’su bu kadar yetkin ve bilgili. Fenomenler teslim olmuş reklamlarla 10 milyar arzlı coin 1.25 dolar şuan. Biz onlardan kat kat iyi projeyiz. Bizim hakkettiğimiz yer burası değil. Zamanla öyle bir yere geleceğiz ki 1 omchain bile kıymetli olacak. Ben şimdiye kadar aksi hiçbir şey söylemedim. O yüzden herkes bilir ki ben fomo yapmam yapana da izin vermem. Yönetici arkadaşlar kadar ilgili, bilgili kaç projenin telegram kanalı var. Soru bile sordurmadan banlayan kanallar gördük. Eleştiri kabul etmeyen fomo yaratmak dışında birşeyden anlamayan kanallar gördük. Sizlere tavsiyem ne olursa olsun omchainlerinize sahip çıkın ve uzun vade bekleyin. Gerisi sizlerin tasarrufu

6 Likes

Eline sağlık güzel olmuş

1 Like

Bu projenin ilk başından beri buradayım Osman kuzucuyu da bu proje sayesinden tanıdım her zaman bu proje hakkında şeffaf davranmıştır. Bu proje bir sürü sıkıntılarla karşılaştı ona rağmen yoluna devam etti başka birileri olsa bırakır gider uğraşmazdı çabalamazdı sonra gelen arkadaşlar tabi ki bu süreci bilmeyecek bilenler zaten projenin ne kadar kıymetli olduğunu biliyor sahip çıkıyor , eleştirmek doğal her proje eleştirilir ama boş eleştirmek saçma şeffaf olduğunun en büyük göstergelerinden biri de burası omchain formu istediğiniz konuyla forumda yazabilirsiniz Osman hoca vakit olduğunda burada ki yazılanları okuyor cevap veriyor bu bile bu projenin ne kadar şeffaf ne kadar kıymetli olduğunu gösteriyor başka proje göremezsiniz böyle cevap verecek sorularınız tek tek cevap verecek bunları da geçtim milliyetçilik ruhuda etkili bunu ırk din dil olarak söylemiyorum özellikle belirtiyorum .Türkiye Cumhuriyeti Topraklarında böyle bir teknoloji girişiminde bulunmak takdiri şayan son yıllarda ülkemizde bir şahlanış yalanıyor bu konuda eskiden bizlere hiç bir şey yapamaz, üretemez gözüyle bakılıyordu şimdi bunu yeni nesille kırıyoruz bütün dünyaya da gösteriyoruz sadece bu sebepten desteği hakediyor fazlasıyla başarılı olmasını istiyorum. Vitalik Buterinden CZ den eksik olan bir yanı yok Osman Kuzucunun Keşke devletimiz daha fazla destek verse bankalar , yatırım şirketleri ama şimdilik soğuklar ama yabancı olsa koşa koşa atlarlar ama yakın gelecekte onlarda da bu projenin farkına varacaklar farkındalar biliyorum ama zaman geçtikten sonra daha fazla farkına varacaklar !!! Sabreden her zaman Muzaffer olmuştur. Hayırlıysa gücümüz yettiğince destek olacağız

3 Likes

Belki de ülkenin en doğal ve güvenilir yöneticisiyle karşı karşıyayız. Genç Osman :slight_smile:

3 Likes