Omchain hakkında kendimce fikirlerim

Yaklaşık 2 yıldır projenin içindeyim. iyi kötü günlerimiz geçti. şu an sanıyorum ki her şey daha profesyonelce gidiyor. gidişattan memnunum. bitcoinin yükselmeye başladığı şu günlerde bilmiyorum mümkün mü ama şirketten birkaç talebim var

• webapp bir an önce güncellenmeli arz olan coin sayısı güncellenmeli, cüzdan sayısı güncellenmeli, cmcdeki veriler de bir an önce entegre edilmeli
    -fiyat olarak biraz daha yukarılarda bir yere oturmak için bir önerim olacak. ciddi bir yakım gelmeli. şirketin aklındaki oranı bilemiyorum ama 300 350 milyon gibi bir sayıya düşersek en azından toplam arz piyasadaki arz oranımız biraz daha yükselir. bu oran yükseldikçe güven de artar. şirket payı çalışan payı ne zaman kilit açılacak gibi konular netleşirse insanlar da kafasında bir yol haritası çizer. daha net olur bazı şeyler.
    -nft olayımız çok güzel. kolaylıkla mint edebiliyoruz. satış yeri de olursa ki şirket uğraşıyor. çok güzel olacak. omchain sayfasında nft işi de yaptığımız belli olmalı. yenilenmeye ihtiyacı var.
    -kredi kartı ile almak muhteşem bir olay. wallet uygulamasının ismi ne olacak bilmiyorum ama wallet uygulamasından direkt kredi kartı ile alıp stake yapma fikri muhteşem . bizi ciddi ileriye taşır.
    -stake ile pasif gelir elde etme fikri iyice anlatılmalı insanlara toplu twitter etkinikleri ile dikkat çekmeliyiz ama türk piyasası için tl ile alınacak yer önemli. kointra var ancak eth ağı olduğu için biraz problem. omchain ağlı bir türk borsası lazım. kointraya da entegre edilse yeterli olur diye düşünüyorum.

burada tüm arkadaşların fikri vardır. benim 2 yıldır izlemim sonucunda şu anda yapılması gerekenleri böyle görüyorum.

8 Likes

Teşekkürler;

• Webapp ile ilgili bir arayüz güncellemesi de olacak şu an modül ekleyemiyoruz menü dolduğu için. Arayüz güncellemesiyle daha profesyonel bir görünüm ve arz ve diğer bilgiler daha güncel & doğru olacak.

• Yakım tarafında sizin için bir oylama açılacak ama önce topluluğu oturtmaya çalışıyoruz, daha doğru karar verebilmek için. Beklentimiz arzda güzel bir düşüş.

• NFT satış için peardao ile nasıl bir yol izleyebiliriz onu görüşüyoruz, gerekirse kendi nft marketplaceimiz olabilir çok basit bir arayüzle. Omchain web sitesi de yenilenecek içerikleri çıkarttık, forum da oradaki konulardan biriydi test amaçlı şimdiden açtık.

• Kredi kartı ve diğer yerler için görüşüyoruz bir yerle ama istedikleri ücret ve komisyonlar çok yüksek. Türkiye’de de kredi kartıyla kripto alış satış yasak olduğu için bu hizmete biz aracılık edemiyoruz. Çözüm arıyoruz.

• Stake konusu ile ilgili öneriniz için de teşekkürler, elimizden geleni yapacağız.

10 Likes

Cevabınız için teşekkürler. Umarım güzel günler bizi bekliyor. Size güveniyoruz. Bu süreçte bizimle beraber çıkan ve sessizliğe bürünen o kadar yerli coin var ki yerelde doğru yerde olduğumu hissediyorum.

7 Likes