Omchain yapay zeka

Omc geniş bir alana etki edebilir ama çoğu kişi kurumlar omc nin kendilerine nasıl yardımcı olabileceğini basit bir şekilde bilmiyor bu devrede yapay zekadan yararlana bilirmiyiz örnek ben telefon tamircisiyim omc yapay zeka bölümüne girdiğim zaman mesleğimi omc nin bana ne gibi kolaylık saglaya bilir yazdığım zaman omc nin geniş ve anlaya bileceğim şekilde bir açıklama anlatım yapması lazım ve ne gibi faydalar saglaya bilir işlerimi dahabkolay çözüme kavustura bilir mesele her müşteriden telefon aldığımda kimlik fotokobisi adres numara cihazı sattığını dair belge alıyorum haliyle bu belge bende kalıyor ve birikiyor en az 3 5 yıl bunu muhafaza edip yakıyoruz omc güvenli bir yerde benim için bunu tutabilir mi ben hariç kimseye göstermeden çünkü müşterilerin gizli bilgileri var bu bilgiler çalınmaya karşı kendimizi savunmak için alıyoruz yapay zeka bunlara cevap vermesi lazım hatta nasıl kullanılacak diye yonlendirmesi de lazım bu bir örnek bunun gibi çok fazla Gücük işletmeler var kimseden yardım almadan yapay zekadan bilgi edinip kendisi bu sistemi iş yerine yapay zeka sayesinde oluştura bilirse eminim çok hızlı bir yol alırız omc daha hızlı benimsenir

1 Like