Sinan Oğan(Siyasi içerik değildir)

Herkese selamlar, son zamanlarda Sinan Oğanın gençlere ve blokzincire verdiği önemi farketmişsinizdir, kendisi hem bu alanda bilgili hemde Türk kripto camiası için önemli olduğunu düşünüyorum aynı zamanda Omchain için de çok güzel bir fırsat olabilir kendisinin bir telegram kanalı da var biraz araştırdım, bunu siyasi içerik olarak düşünmeyin kendisinin siyasi görüşünden bağımsız olarak söylüyorum, Biliyorsunuz kripto/blokchain konuları daha önce meclise gidilmeye çalışılındı. Fakat kriptoyu temsil etmeye giden kriptodan alakasız isimler 2 gün reklamlarını yapıp döndüler. Üçüncü gün rafa kalktı tamamen unutuldu Sinan Oğanın daha önce Yoyow ile birlikte bir canlı yayın sohbeti oldu bu akşamda Barbarians trading ekibi ile bir konuşması olacak,Bu kişiler kriptoda tanınmış isimler bence kendisinin fikstürü sıkışmadan biz de bir görüşme talep edelim Osman Kuzucuyu hayranlıkla dinleyeceğinden şüphem yok siyasetten bağımsız çok güzel bir sohbet olacağını düşünüyorum aynı zamanda Omchainin Türk Proje olması ve Osman Kuzucu gibi bir isimle ve bizim projeyle tanışması bir çok kapıyı açabilir diye düşünüyorum sizinde görüşlerinizi merak ediyorum Türklere reklam yapıcaksakta böyle bir reklamın güzel olacağını düşünüyorum

1 Like