Stake sistemi ek özellik

1 hangi havuzda kaç adet kitli görünmesi

2 her havuzun 24 saate bir ortalama kazanç göstergesi yada şuanlik stakede olan adeti göz önünde tutacak olursak 2 yıllık havuzda 50 k stake eden biri aylık yıllık 2 yıllık ortalama olarak şuanlik stakeye bağlı olarak ne kadar kazanç elde edebilir

3 acil çekim düğmesi bütün stakeleride aktif olsun kesinti %10 15 arası olsun kesilen miktar direk yakilsin. Arz daha hızlı düşer

Geri dönüşlere bakarak

4 olarak. İsteyen kişi 1 yıllık kitleme yaptıysa bu kitlemeyi bozmadan bir üst stakeye çevire bilmeli yani 1 yıllık stakeyi 2 yıllık yapabilir buda güzel olur

2 Likes

Hocam projenin başından beri elimde omc tutuyorum. Yalnız şöyle bir durum var. Ekip nedense hep bir şeyleri eksik yapma heveslisi. Bu kadar da acemice davranılmaz ki be kardeş. Cüzdan çıkardın eksiklikler vardı geridönüş yaptık hala aynı. Stake programı yayınlıyorsun periyotlarda ne kadar kazanacağımız belli değil bu nerde görülmüş yahu. Niye bu kadar baştan savma iş yapılıyor anlamış değilim.

Hocam eleştiriniz haklılık içermekle birlikte biraz da insafsızlik içermiyor mu?
Bu proje kadar katılımcılara kulak veren başka proje var mı?
Stake seçeneklerini topluluk belirledi. Hangi seçeneğin uygulanacağına topluluk karar verdi.
Osman Bey, CEO benim deyip herşeyi bildigince yapan biri değil. Bilmediği için değil, topluluğa ve hakka saygı duyduğu için.
İnsanın olduğu yerde hata da olur, eksik kalan bir şeyler de.
Değişmez diye bir şey yok. Bakın telegram da gözümden kaçar diye bu forum da hizmetimize sunulmuş. Okunuyor ve değerlendiriliyor.
Stake de düzeltilebilecek yönleri yukarıda arkadaşımız gayet net dile getirmiş ve tamamına katılıyorum. Yatırım yapan kişi, ortalama ne kadar tahmini gelir elde edebileceğini bilmeli ve zorda kalırsa da kilidi bozma tazminini göze alarak parasını çekebilmeli.
Gerekenin yapılacağına inanıyorum. Saygılarımla…

1 Like

Yukarıdaki üç öneriye ek olarak telegram grubunda bir arkadaşımız, stake yapan birinin istemesi durumunda stake süresini yükseltme hakkına da sahip olmasını dile getirmişti. Kısaltma olmasın ama uzatma mümkün olsun şeklinde. Bu öneriyi de dikkatinize sunmak isterim.

1 Like

Evet bira eksik var oda daha hızlı yeni sisteme geçmek için oldu bence Osman hocaya en son 10 gün önce sorduğumda yeni stake için kod yazılıyor okadar kolay olmuyor malasef uzun sürecek dedi şuanki stake başka yerden kopya yada çalınıp yapilan bir sistem değil ve gerçekten ileride çok proje bu stake sistemini kullanır bunu bile pazarlaya bilirler eksikler var yok değil geri dönüş oldukça düzenleme olur çoğu büyük yuk ortadan kalkıyor 3 5 ufak eksikler de daha hızlı çözüme kavuşur elbet ekip her zaman çalışıyor yorgunluk olabilir sonradan ekleme olabilir hızlı herkez yeni stakeye geçsin diye daha erken çıkmıştır düzelir elbet

1 Like

Bunuda ekledim buda güzel olur :pray:

Kusura bakmayın ama şu an biri gelip stake sayfasına girince bana aylık 2 aylık 6 aylık 1 yıllık ve 2 yılıl şu kadar kazanacağım diye tahmin edemez. Nereye bakacak da görecek söyler misiniz. Periyotlarda sadece çarpanlar var ve bu çok etki ediyor. Ayrıca hangi havuza çok talep olduğu da önemli. E biz havuzların durumunu göremiyoruz ki vahiy mi inecek de görecek insanlar. Ben stake in bu şekilde seçilmesine karşı değilim ki hatta sevdim bile ama ortada bayağı bir eksiklik var bunu görmemek için kör olmak lazım. Bu arada Stake seçenekleri için topluluğa sormasını da takdir ediyorum. Ama eleştirme dersen kabul etmem kusura bakma.

1 Like

Aynen hocam eleştiri her zaman olur yerinde olursa tabi ekip her zaman topluluğa kulak vermiştir belirtigimiz seçenekler stake sistemine daha güzel bir bakış açısı sunar zaten ekip de bunları ekler çünkü sistem daha hızlı gelişir özellik eklenince ileri omeletswap tekeni çıkacak mesela omelatteswap stake eden biri omc kazana bilir bu tarz özellikler her zaman eklene bilir varsa fikrimiz belirtelim biz ekip dikkatle alır gerçekten sisteme yaracak bir bilgi ise zaten gerçekleştirir

2 Likes

Eleştirilerinizi bir kısımda haklı bir kısımda haksız buluyorum. Şimdiye kadar sizlerden gelen geri dönüşleri alarak ilerliyoruz - bundan sonra da bu şekilde ilerlemeye devam edeceğiz. Bir ürün veya özellik çıkmadan önce soruyoruz neyi nasıl yapmamızı istersiniz diye. Stake ile ilgili de sadece oranlar kısmı tartışıldı. Daha önce de grupta yazdığım üzere front end tarafında geliştirici eksiğimiz var ve ekibe yeni kişiler arıyoruz. Ayrıca istenilen özellikleri belirtirseniz kademe kademe onları da ekliyoruz.

Stake programı yayınlanırken daha önce tartışmada da belirttiğimiz gibi bu oranlar değişeceği için bir oran vermenin doğru olmayacağından - özellikle stake miktarı düşükken bu oranların yanıltıcı derecede yüksek görünebileceğinden dolayı stake havuzunun kararlı bir seviyeye gelmesini bekledik. Ortalamalar çıktıktan sonra da ortalama oranları gösterecek ön yüz güncellemelerini yapacağız.

Burada bu eksikliğin nedenini sormak ya da nasıl olması gerektiğini söylemek yerine direkt olarak olumsuz konuşmanızın maalesef kimseye bir faydası yok. Neden böyle yaptığımızı sormanız daha mantıklı olurdu, yanıtı da bir üst paragrafta verdim, yine sizleri korumak için.

3 Likes

Bu ve havuzdan çekim yapılması özelliği topluluk oylaması gerektirecek büyüklükte değişiklikler. Eğer bir teklif oluşturursanız (Translate ile ingilizceye çevirebilirsiniz) - oylamaya çıkartabiliriz.

1. ve 2. özellikler de haftaya gelecek, havuzların olgunlaşmasını bekliyoruz.
2 Likes