Wallet v2 Release [PLEASE READ CAREFULLY]

Please Download the V2 Release from the link below;

Lütfen V2 sürümü yukarıdaki linkten indirip kurun.

Bu versiyon yalnızca aşağıdaki hataları çözmektedir. Geri dönüşleriniz ve ek bulgularınız bizler için çok önemli. Bu hatalar giderildikten sonra ek özelliklerin testi için V3 versiyon ya da ek hatalar giderildikten sonra V3 versiyon yayınlanacaktır.

3 Likes

Abi eski uygulamanın üstüne güncelleme şeklinde kurunca değişen bir şey olmadı. Mesela çıkış yap butonu çalışmıyordu bu yeni sürümü üstüne kurunca çalışmamaya devam etti. Ama eskisini silip yenisini kurunca çıkış yap butonu vs özellikler çalışıyor. Bildirmek istedim iyi çalışmalar

Edit: Abi mesaj kirliliği olmasın diye editliyorum. Şimdi fark ettim de eskisinin üstüne bunu kurunca iki farklı uygulama gözüküyor

Edit2: Firewall’la da alakası yok, durdurup tekrar ikisini de silip yükledim. Üstüne güncelleme değil de yine iki uygulama şeklinde gözüküyor.

Oturum sonlandırma gayet başarılı bir şekilde yaptı çıkıp tekrar giriş yaptım süper. Eski cüzdanimi içeri aktardım yeniden yükledim başarılı oldu bende xaoimi telefon

1 Like

Fakat takip edilen kısım halen aynı şekilde uzun sure donuyor galiba sonraki versiyonda çözülecek yazmışsınız teşekkürler :pray::pray:

Daha önceki Xiaomi hatasından dolayı bu uygulamanın ismini ve versiyonunu değiştirdik o nedenle Xiaomi cihazlarda artık güncelle hatasıyla markete göndermez ve 2 farklı uygulama olarak algılar. Aslında bilerek yaptığımız bir şeydi hataları gidermek için.

2 Likes

Hocam bu sorun hala devam ediyor. Eski sürümü kaldırıp verdiğiniz linkten indirdirdim ancak bu wifi sorunu hala aynı maalesef.

ios için halen test edemiyoruz bu sorunun çözümünü bekliyoruz

Şifre alternatifi biyometrik giriş eklenecek mi ileride

1 Like

iOS maalesef test versiyonda menüler çalışmadığı için onay vermedi, yeni versiyon bu pazara kadar yayınlanacak sanırım, onu tekrar göndereceğiz onaya.